Geotextilie STANDARD 500g/m2 4 m × 50 m 200m2
Kód: G150114 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Geotextilie je vyrobena ze 100% PES. Používá se za účelem separace a filtrace.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční program |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100161406 |
| Balení: | 200m2 |
| Delka: | 50 m |
| Gramaz: | 500 g/m2 |
| Rozměry: | 4 m × 50 m |
| Šířka: | 4 m |
| Váha brutto (kg): | 37 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
