Kontaktní membrána 135 g/m2, 1,5 m × 50 m, 75 m2 EXTRA
Kód: B896FX14 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Třívrstvý materiál vyrobený z PP-PE-PP. Podstřešní membrána sloužící k ochraně podstřešních konstrukcí, tepelných izolací a podstřešních prostor před vlhkostí z deště a sněhu, před prachem a sazemi a před nepříznivými účinky větru. Současně umožňuje, díky své struktuře, propouštět vodní páru a maximálně tak odvětrat vodní páry z vnitřního prostoru budovy. Je určena pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané nebo nevětrané, pobité i nepobité).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Den Braven |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100132949 |
| Balení: | 50 m |
| Delka: | 50 m |
| Gramaz: | 135 g/m2 |
| Plocha: | 75 m2 |
| Rozměry: | 135 g/m2, 1,5 m × 50 m, 75 m2 EXTRA |
| Šířka: | 1,5 m |
| Váha brutto (kg): | 10.2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
