Krycí čepičky na Turbo šrouby s plochou hlavou Ø 15 mm bílá
Kód: 8070BD14 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Pro dokonalý vzhled šroubového spoje. Čepička je pevně připevněna na hlavu šroubu přes její výstupek. MOŽNO KOUPIT JEN PO CELÉM BALENÍDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kotvicí technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100118028 |
| Balení: | 100 ks |
| Barva: | bílá |
| Průměr: | Ø 15 mm |
| Rozměry: | Ø 15 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.00022 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
