Lemovací profil s dilatační páskou 12,5 mm × 3 m bílá
Kód: Z000709914 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Je PVC lišta s dilatační páskou určená k zakončení desek ze sádrokartonu nebo sádrovláknitých desek bez dalšího zapracování. Zajišťuje adekvátní ochranu a trvanlivost hran SDK desky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty a profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100153838 |
| Balení: | 3 m |
| Barva: | bílá |
| Delka: | 3 m |
| Rozměry: | 12,5 mm × 3 m |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.59 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
