Mřížka větrací se síťovinou 200 × 300 mm hnědá
Kód: VE110514 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Použitelná v interiéru i v exteriéru. Na zadní straně je mřížka opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Rozměry mřížek byly vybrány tak, aby odpovídaly nejčastěji používaným otvorům.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mřížky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100148148 |
| Barva: | hnědá |
| Material: | PS |
| Rozměry: | 200 × 300 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.14 |
| Výška: | 300 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
