Natloukací kotva DAK Ø 6 mm × 35 mm
Kód: 74063RL14 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Pro rychlé a snadné upevnění relativně lehkých, ale rozměrných předmětů jako jsou např. reklamní poutače – cedule nebo různé vývěsky či konzoly. Natloukací kotva se prostrčí upevňovaným předmětem a naklepne do předvrtané díry. Úderem kladiva dojde k rozepření vnějšího pláště kotvy. MOŽNO KOUPIT JEN PO CELÉM BALENÍDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kotvicí technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100117397 |
| Balení: | 200 ks |
| Delka: | 35 mm |
| Průměr: | Ø 6 mm |
| Rozměry: | Ø 6 mm × 35 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.012 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
