Profil T 38 mm × 28 mm × 2,5 m 2,5 m
Kód: D312014 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Vyrobený z nárazuvzdorného PVC. Slouží k zakrytí spár u Šalovacích tvárnic.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Distanční podložky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100166838 |
| Balení: | 2,5 m |
| Delka: | 2,5 m |
| Rozměry: | 38 mm × 28 mm × 2,5 m |
| Šířka: | 38 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.08 |
| Výška: | 28 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
