Rychloomítník z PVC 6 mm × 3 m 3 m bílá
Kód: Z00070814 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Pro vnitřní, přesné omítkové plochy jmenovité tloušťky 4-10 mm. Vhodný pro omítky sádrové, vápenné, vápenocementové nebo cementové.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty a profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100153739 |
| Balení: | 3 m |
| Barva: | bílá |
| Delka: | 3 m |
| Material: | plast |
| Rozměry: | 6 mm × 3 m |
| Šířka: | 6 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.155 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
