Samolepicí PE pás pod sádrokartonářské profily 95 mm × 3 mm, délka 30 m 30 m šedá
Kód: B4503BD14 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Pro podlepení UW (podlahy a stropy) a okrajových CW (boční stěny) profilů. Lepí se přímo na plechové profily, které se následně pokládají. Páska je vyrobena z pěnového polyetylénu s jednostranným nánosem vysoce lepivého kaučukového lepidla. Aplikovat pásku je možné v rozsahu +15 °C až +40 °C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky pro sádrokarton |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100113863 |
| Balení: | 30 m |
| Barva: | šedá |
| Delka: | 30 m |
| Rozměry: | 95 mm × 3 mm, délka 30 m |
| Šířka: | 95 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
