Stropní odtahový ventilátor s doběhem (SOVD) Ø 100 mm bílá
Kód: VE117514 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
SOV100D – verze s doběhem (Timer) je vybavena časovým spínačem a destičkou pro připojení napájení. Může spolupracovat s vypínačem osvětlení (vypnutí osvětlení spouští časový systém).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100149220 |
| Barva: | bílá |
| Material: | ABS |
| Průměr: | Ø 100 mm |
| Příkon: | 14 W |
| Rozměry: | Ø 100 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.55 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
