Těsnicí pás - průchodka 425 mm × 425 mm, velká 10 pcs šedá
Kód: CH031014 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Těsnící pás s výztužnou tkaninou (polyester se stálou povrchovou úpravou) potažený termoplastickým elastomerem odolným vůči stárnutí. Po aplikaci s hydroizolacemi Den Braven vytváří trvale pružné těsnění rohových spár ve stěnách a podlahách. Odolává širokému rozpětí teplot, solím, ředěným kyselinám a zásadám.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky pro hydroizolace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100113023 |
| Balení: | 10 ks |
| Barva: | šedá |
| Rozměry: | 425 mm × 425 mm, velká |
| Šířka: | 425 mm x 425 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.099 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
