Trubka plast AR 22 / 26 mm × 2 m 2 m
Kód: D311014 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Distanční trubka, která je určena pro vytvoření prostupů potrubí v betonových dílech nebo také k zajištění tlouštky zdiva při kolmém šálování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Distanční podložky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100166821 |
| Balení: | 2 m |
| Delka: | 2 m |
| Průměr: | Ø 22 / 26 mm |
| Rozměry: | 22 / 26 mm × 2 m |
| Váha brutto (kg): | 0.4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
