Tvarovka kulatá T-kus Ø 100 mm bílá
Kód: VE119214 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Nedílná součást ventilačního systému pro připojení vedlejších větví ventilačního potrubí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potrubí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100148636 |
| Barva: | bílá |
| Material: | ABS |
| Průměr: | Ø 100 mm |
| Rozměry: | Ø 100 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.15 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
