Ventil s regulací Ø 170 / 125 mm bílá
Kód: VE116014 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Použitelný v interiéru i v exteriéru. Lze jej zcela uzavřít.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mřížky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100148476 |
| Barva: | bílá |
| Material: | PS |
| Průměr: | Ø 170 / 125 mm |
| Rozměry: | Ø 170 / 125 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.17 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
