Vymezovací podložka 5 mm žlutá
Kód: Z406314 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Pro vzájemné spojení soklových zakládacích a ukončovacích profilů spojka - upevňovací prvek. POUZE CELÉ BALENÍDoplňkové parametry
| Kategorie: | ETICS příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100132840 |
| Balení: | 50 ks |
| Barva: | žlutá |
| Rozměry: | 5 mm |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.003 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
