Vyplňovací provazec Ø 15 mm šedá
Kód: S41114 dnů na vrácení
14 dnů garance vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 6.500 Kč
Klademe důraz
na kvalitu našeho zboží
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
je naší prioritou
Detailní popis produktu
Vyplňovací provazec slouží jako vyplňovací materiál v napojovacích a pohybových spárách. Typ provazce: PE – kruhové průřezy z pěnového polyetylénu s uzavřenými buňkami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro tmely |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595100112897 |
| Balení: | 100 m |
| Barva: | šedá |
| Průměr: | Ø 15 mm |
| Rozměry: | Ø 15 mm |
| Váha brutto (kg): | 0.0039 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
